آیا امواج مودم های Wi-Fi با تلفن های بی سیم تداخل دارند؟ علت آن چیست؟ (بخش دوم)

آیا امواج مودم های Wi-Fi با تلفن های بی سیم تداخل دارند؟ علت آن چیست؟ (بخش دوم)، با ما همراه باشید تا بیشتر در مورد علت تداخل مودم ها و تلفن های بی سیم بدانید. این مقاله ادامه مطلب قبل می باشد.

ادامه مطلب: آیا امواج مودم های Wi-Fi با تلفن های بی سیم تداخل دارند؟ علت آن چیست؟ (بخش دوم)

آیا امواج مودم های Wi-Fi با تلفن های بی سیم تداخل دارند؟ علت آن چیست؟ (بخش اول)

آیا امواج مودم های Wi-Fi با تلفن های بی سیم تداخل دارند؟ علت آن چیست؟ (بخش اول) در زندگی مدرن امروزی، کاربرد ارتباطات بی‌سیم روز‌به‌‌روز در حال افزایش است. ارتباطات بی‌سیم در فرکانس‌های مختلفی صورت می‌گیرد و دستگاه‌های مختلف از فرکانس‌های مختلف استفاده می‌کنند. اما همیشه این فرکانس‌ها از هم جدا نیستند و این احتمال وجود دارد تا در محلی چندین دستگاه در فرکانس‌های نزدیک به هم یا یکسان در حال فعالیت باشند و اختلالات رادیویی رخ دهد. در ادامه با این راهنما همراه باشید.

ادامه مطلب: آیا امواج مودم های Wi-Fi با تلفن های بی سیم تداخل دارند؟ علت آن چیست؟ (بخش اول)

کنترل مصرف انرژی در وسایل، ارتقاء استانداردهای مصرف سوخت و احداث کارخانه‌های تولید برق با فناوری‌های جدید، سه راهکار کلان برای بهبود مصرف انرژی در کشور

کنترل مصرف انرژی در وسایل، ارتقاء استانداردهای مصرف سوخت و احداث کارخانه‌های تولید برق با فناوری‌های جدید، سه راهکار کلان برای بهبود مصرف انرژی در کشور، در این مقاله قصد داریم به بررسی سه راهکار کلان کنترل مصرف انرژی در وسایل، ارتقاء استانداردهای مصرف سوخت و احداث کارخانه‌های تولید برق با فناوری‌های جدید در امر کنترل و ارتقای میزان بهینه سازی مصرف انرژی در کشور بپردازیم. با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: کنترل مصرف انرژی در وسایل، ارتقاء استانداردهای مصرف سوخت و احداث کارخانه‌های تولید برق با...

بررسی سه خط مشی کلی در زمینه بهبود و ارتقای استفاده بهینه از انرژی

بررسی سه خط مشی کلی در زمینه بهبود و ارتقای استفاده بهینه از انرژی، در این مقاله قصد داریم سه خط مشی کلی و اساسی در زمینه ارتقای مصرف بهینه از انرژی را برای شما مورد بررسی قرار دهیم. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ادامه مطلب: بررسی سه خط مشی کلی در زمینه بهبود و ارتقای استفاده بهینه از انرژی

ارائه‌ی مشوق‌های مالی، ارتقاء کارایی در فرایند تولید، اتخاذ سیاست‌های تلفیقی و بروزرسانی آئین نامه‌های ساختمانی، چند راهکار برای ارتقای استفاده بهینه از انرژی

ارائه‌ی مشوق‌های مالی، ارتقاء کارایی در فرایند تولید، اتخاذ سیاست‌های تلفیقی و بروزرسانی آئین نامه‌های ساختمانی، چند راهکار برای ارتقای استفاده بهینه از انرژی، ارتقاء مصرف بهینه‌ی انرژی در هر کشوری می‌تواند سبب شکوفایی هرچه بیشتر اقتصاد آن کشور از طریق کاهش هزینه‌های سرانه در بخش انرژی و تمرکز در سایر حوزه‌های زیرساختی گردد. همچنین سبب می‌شود آن کشور در برابر نوسانات جهانی قیمت انرژی و تغییرات اقلیمی از ثبات بیشتری برخوردار شود؛ بدین ترتیب رشد و توسعه‌ی آن کشور از پایداری بیشتری برخوردار خواهد بود. در این مقاله مروری بر خط مشی‌های کلی برای ارتقاء مصرف بهینه‌ی انرژی در سطح کلان داریم.

ادامه مطلب: ارائه‌ی مشوق‌های مالی، ارتقاء کارایی در فرایند تولید، اتخاذ سیاست‌های تلفیقی و بروزرسانی آئین...